Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ARTÍK

Obrazek

Tenhle fešák se jmenuje Art a bydlí v Haraticích což je vesnička v Jizerských horách. Je to kluk poslušný a nejvíc času s ním tráví asi paničky sestřička se svým přítelem. Já i Darp jsme se s ním skamarádili až moc a jak můžete vidět i soupeřili o to, kdo vyleze první na posed při naší společné procházce.

 

 

 

 

 

 

MIA

ObrazekTak tahle krásná vižlí krasavice se jmenuje Mia a narodila se 22. 11. 2006. Bydlí u paničky Andrejky a páníka David. Jsou to jmenovci našich vůdců. S Miou jsme se už párkrát viděli a máme se moc rádi. Vždycky nás řádně přivítá. Mia měla nehodu a museli ji operovat zadní nožičku, takže na sebe musela dávat velký pozor. Už se ale všechno lepší a může vesele trénovat své lovecké umění a že jí to opravdu jde.

 

 

  

  

 

SINDY

ObrazekSindynka bydlí v Brně-Řečkovicích a narodila se 16.6.2007. My jsme se s ní seznámili na Velikonoční procházce v Kuřimi, kam se bude brzy i se svými páníčky stěhovat. Jen škoda, že je tak daleko a nemůžem ji vídat častěji. Mně i bráškovi se moc líbila a užili jsme si všichni spoustu legrace. Samozřejmě, že Sindynka je také poslušná holka a umí už spoustu povelů. Pokud se chcete o Sindy dozvědět víc, zavítejte na její stránky. Ale chlapi, moc nám nelezte do zelí.

 

 

 

 

 

 

ARGO OD JEMČINSKÝCH DUBŮ

ObrazekArgo se narodil 3.2.2007 a je zástupcem Českých fousků. Společně s páníčkem Martinem bydlí ve Frýdku - Místku a my jsme ho poznali na dubnovém víkendovém výcviku v Horce nad Moravou. Moje panička s ním při lekci základní polušnosti taky chvilku pobyla. Jen co se vrátila, tak mi to pořádně vytmavila jak ten Argo úžasně poslouchá a představte si, že nedávno (květen 2008) složil v I. ceně s 216 body i ZV. My mu k tomuto úspěchu gratulujeme a jen tak dál. I on má samozřejmě své osobní stránky.